Před návštěvou ordinace si prosím vyčistěte zuby jak nejlépe umíte. V čekárně je pro Vaši potřebu kout dentální hygieny.

Před plánovanou návštěvou ordinace budete upozorněni 2 dny předem prostřednictvím SMS služby.

(prosím uveďte ve vstupním formuláři platné mobilní číslo)

Můžete se v případě nehodícího termínu přeobjednat a my máme možnost volné místo obsadit jiným pacietnem. Pokud se dvakrát nedostavíte na plánovanou návštěvu bez omluvy, budete vyřazeni z evidence. Čas ordinace je drahý a pacientů, kteří mají zájem o ošetření nebo ho potřebují je mnoho.

Aby měla naše společná péče o zdraví Vaší dutiny ústní úspěch, je nezbytně nutné, abyste správně a pravidelně vykonávali dentální hygienu. Pokud péče o Vaše zuby nebude vyhovující, bude Vám doporučeno objednat se k dentální hygienistce, která bude individuálně přistupovat k Vašim potřebám a u které si osvojíte správnou techniku čistění zubů.

Klademe důraz na prevenci, tzn. předcházení problémům se zuby a s měkkými tkáněmi dutiny ústní. Na preventivní prohlídky je nutné chodit (a máte na to nárok zdarma) dvakrát ročně i když Vás nic netrápí. Při chronických zánětech dásní a paradentóze se bakterie mikrobiálního povlaku dostávají krevním řečištěm k vnitřním orgánům a přispívají ke vzniku celkových onemocnění. Zbytečně také dochází i k postupné předčasné ztrátě zubů.

Na výkony hrazené pacientem dáváme 5 let záruku.Ta je ovšem podmíněna docházením na preventivní prohlídky 2x ročně a návštěvou dentální hygienistky alespoň 1x ročně a kvalitní domácí dentální hygienou. Je tedy vždy nutná spolupráce a správná péče ze strany pacienta.

Kompozitní (bílé) a amalgámové (z kapslového materiálu) výplně – 5 let na vypadnutí, nikoliv na odštípnutí výplně nebo zubu, záruka se také nevztahuje na odumření kořenového kanálku

Korunky – 5 let na vypadnutí, 2 roky na odštípnutí keramiky

Endodoncie – 3 roky, ne na prasknutí kořene, primární ošetření musí být však provedeno na našem pracovišti, záruka se nevztahuje na problémy s kořeny zubu pod korunkou.

K opracování kořenových kanálků používáme jeden z nejlepších endomotorů na trhu VDW Gold. Pomáhá nám k přesnému změření délky a bezpečnému rozšíření kořenových kanálků. Za přispění zvětšovací optiky lupových brýlí.


Rádi bychom Vás postupně zbavili strachu ze zubního ošetření a pomohli Vám být se stavem svého zdraví dutiny ústní spokojeni. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


MDDr. Šárka Šejvlová

      Přístrojové vybavení